buzlupınar soğuksu buzlupınarköyü senoz çayeli rize karadeniz kaptanpaşa madenköy yenice gürpınar babik yayla senlik senoz deresi dere cennet vatan yusuf yusuf dereci yusufdereci ufukmobilya ufuk mobilya senozlu çataldere hayati yazıcı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Basın Bülteni Basın Bülteni


Eklenti Kur
Radyo Radyo

CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@buzlupinarkoyu.com
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın

Reklamlar Reklamlar

Memurlar Memurlar

ÇAYDOKS KURSLARINA YOĞUN İLGİ

Çaydoks Kurslarına Yoğun İlgi


defa gösterilmiştir
Rize Çayeli Belediyesi´nin desteğiyle Çayeli Doğa Sporları Kulübü (ÇAYDOSK) tarafından hazırlanan, Gençlik ve Spor Bakanlığı Tarafından kabul edilen Çayeli Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi Projesi kapsamında, başlayan fotoğrafçılık, ebru,...

Rize Çayeli Belediyesi'nin desteğiyle Çayeli Doğa Sporları Kulübü (ÇAYDOSK) tarafından hazırlanan, Gençlik ve Spor Bakanlığı Tarafından kabul edilen Çayeli Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi Projesi kapsamında, başlayan fotoğrafçılık, ebru, Osmanlıca kursları, yoğun katılımı ile devam ediyor.

Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere devam eden kurslar 2 aylık periyotlarla mart ayına kadar devam edecek. Eylül-Ekim döneminde yapılan fotoğrafçılık kursunu ziyaret eden Belediye Başkanı Rıza Çakır bir süre dersi dinledi. Ziyaret sonunda bir açıklamada bulunan Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır şunları söyledi: "Çayeli Doğa Sporları Kulübü'nde görev yapan arkadaşlarımız hazırladıkları ve Gençlik ve Spor Bakanlığı Tarafından kabul edilen 'Çayeli Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi Projesi' kapsamında açılacak kurslar ve seminer çalışmaları ilçemizin sosyal kültürel yönden büyük katkılar yapacağı aşikardır. Çayeli Belediyesi olarak gerçekleşecek olan bu projenin Belediyemize ait bir mekanda yapılması ve yapılan kurslara katılımın yüksek olmasın bizleri de son derece mutlu etmiştir"

Fotoğraf çekmenin her zaman hoşuna gittiğini vurgulayan Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır, "Fotoğraf çeken kişilerin hayata bakışlarında ve manevi dünyalarında çok büyük değişimler olduğunu biliyoruz. Kurs sonunda buradaki arkadaşlarında hayata daha farklı bakacaklarına inanıyorum. Bu projeyi ilçemize kazandıran Çayeli Doğa Sporları Kulübü'ne ve destekleyen kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0234

© 2008 Koyport.com
Buzlupınar Köyü Web Portalı http://www.buzlupinarkoyu.com

Tam Ekran