buzlupınar soğuksu buzlupınarköyü senoz çayeli rize karadeniz kaptanpaşa madenköy yenice gürpınar babik yayla senlik senoz deresi dere cennet vatan yusuf yusuf dereci yusufdereci ufukmobilya ufuk mobilya senozlu çataldere hayati yazıcı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Basın Bülteni Basın Bülteni


Eklenti Kur
Radyo Radyo

CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@buzlupinarkoyu.com
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın

Reklamlar Reklamlar

Memurlar Memurlar

ÇAYELİ´NDE SENE BAŞI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Çayeli´nde Sene Başı İstişare Toplantısı Yapıldı


defa gösterilmiştir
Rize´nin Çayeli İlçesi´nde 2013 ? 2014 Eğitim Öğretim Yılının başlaması dolayısıyla tüm yönetici ve öğretmenlerin katıldığı istişare toplantısı Çayeli Öğretmen evi Salonunda yapıldı.
Çayeli İlçe Milli Eğitim Müdürü yeni eğitim-öğretim yılı başlaması dolayısıyla konuşma yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Selim Şahin toplantıda yaptığı konuşmada; yeni öğretim yılının İlçemiz, İlimiz ve Ülkemiz için hayırlı ve başarılı geçmesini temenni ediyorum dedi. Yeni öğretim yılı için İlçemizde yapılan hazırlık çalışmalarını anlatan Selim Şahin konuşmasında; Zümre toplantılarının etkin ve verimliliği, değişen yönetmeliklerle ortaya çıkan yeni uygulamalar, yeni Ortaöğretime geçiş sistemi , HİTAP veri girişleri, öğrencilere sosyal medya konusunda rehberlik edilmesi, taşımalı eğitim uygulamaları , İlçedeki derslik, öğrenci ve personel mevcutları , İlçeye yeni atanan 38 öğretmene yönelik rehberlik çalışmaları, okulların bakım onarım ve dönüşüm süreçleri, SBS, YGS ve LYS sonuçları gibi konularda ayrıntılı bilgiler paylaştı.
RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0273

© 2008 Koyport.com
Buzlupınar Köyü Web Portalı http://www.buzlupinarkoyu.com

Tam Ekran