buzlupınar soğuksu buzlupınarköyü senoz çayeli rize karadeniz kaptanpaşa madenköy yenice gürpınar babik yayla senlik senoz deresi dere cennet vatan yusuf yusuf dereci yusufdereci ufukmobilya ufuk mobilya senozlu çataldere hayati yazıcı
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Basın Bülteni Basın Bülteni


Eklenti Kur
Radyo Radyo

CanlıCanlı Yayın Yayın
UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@buzlupinarkoyu.com
DavetDavet Bölümü BölümüTanıdıklarınızı çağırın sitemizi canlandırın

Reklamlar Reklamlar

Memurlar Memurlar

RİZE VALİLİĞİNDEN KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

Rize Valiliğinden Kuvvetli Yağış Uyarısı


defa gösterilmiştir
Rize Valiliği tarafından Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun illerinde kuvvetli yağış beklentisi olduğu, vatandaşların olumsuzluklara karşı tedbirli olunması gerektiği bildirildi.

Rize Valiliği'nden yapılan açıklamada, Meteoroloji Genel Müdürlüğü 11. Bölge Müdürlüğünden alınan ‘Hava Tahmin Raporu’na yer verilerek bugün (Cumartesi) Doğu Karadeniz Bölgesinde görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların; Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin’in kıyı ilçelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiği bildirildi.

Aynı açıklamada söz konusu hava tahmin raporu ile yağışlar sonucu yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşlarımızın dikkatli ve tedbirli olması istendi.kaynak olay 53

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0273

© 2008 Koyport.com
Buzlupınar Köyü Web Portalı http://www.buzlupinarkoyu.com

Tam Ekran